SMA6J85CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J85CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMA6J85CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 85V 146V SMA
Dataark: 1.SMA6J85CA-TR.pdf2.SMA6J85CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMA6J85CA-TR
Varenummer SMA6J85CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 85V 146V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 544300 pcs Datablad 1.SMA6J85CA-TR.pdf2.SMA6J85CA-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 85V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 146V
Spænding - Opdeling (Min) 94V Type Zener
Leverandør Device Package SMA (DO-214AC) Serie SMA6J, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA
Andre navne 497-7889-2
SMA6J85CA-TR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 175°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22.5A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Basenummer SMA6J Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SMA6J8.5AHM3/61
SMA6J8.5AHM3/61
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 8.5V 13.3V DO214AC
På lager: 6533 pcs
Hent: SMA6J8.5AHM3/61.pdf
RFQ
SMA6J90A
SMA6J90A
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: TVS DIODES SMA 600W TR
På lager: 659337 pcs
Hent: SMA6J90A.pdf
RFQ
SMA6J85CA
SMA6J85CA