SMAJ10CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ10CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMAJ10CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 10V 21.7V SMA
Dataark: SMAJ10CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMAJ10CA-TR
Varenummer SMAJ10CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 10V 21.7V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1003122 pcs Datablad SMAJ10CA-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 10V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 21.7V
Spænding - Opdeling (Min) 11.1V Type Zener
Leverandør Device Package SMA (DO-214AC) Serie SMAJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 400W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA
Andre navne 497-14167-2
SMAJ10CA-TR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 106A (8/20µs)