SMAJ13CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ13CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMAJ13CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 13VWM 27.2VC SMA
Dataark: SMAJ13CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMAJ13CA-TR
Varenummer SMAJ13CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 13VWM 27.2VC SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1204173 pcs Datablad SMAJ13CA-TR.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.4V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 13V Spænding - Opdeling SMA (DO-214AC)
Type Zener Serie SMAJ, TRANSIL™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 400W Power - Peak Pulse 85A (8/20µs)
Polarisering DO-214AC, SMA Andre navne 497-7890-2
SMAJ13CA-TR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer SMAJ13CA-TR
Beskrivelse TVS DIODE 13VWM 27.2VC SMA Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27.2V