SMAJ188A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ188A-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMAJ188A-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 188V 388V SMA
Dataark: SMAJ188A-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMAJ188A-TR
Varenummer SMAJ188A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 188V 388V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 206064 pcs Datablad SMAJ188A-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 188V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 388V
Spænding - Opdeling (Min) 209V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMA (DO-214AC)
Serie SMAJ, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 400W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA Andre navne 497-16440-1
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SMAJ188AHE3/5A
SMAJ188AHE3/5A
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 188V 328V DO214AC
På lager: 744216 pcs
Hent: SMAJ188AHE3/5A.pdf
RFQ
SMAJ188A R3G
SMAJ188A R3G
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
På lager: 1013273 pcs
Hent: SMAJ188A R3G.pdf
RFQ
SMAJ188A-M3/61
SMAJ188A-M3/61
Hent: SMAJ188A-M3/61.pdf
SMAJ188AHE3/61
SMAJ188AHE3/61
Hent: SMAJ188AHE3/61.pdf
SMAJ188A M2G
SMAJ188A M2G