SMAJ24CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ24CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMAJ24CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 24V 50V SMA
Dataark: SMAJ24CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMAJ24CA-TR
Varenummer SMAJ24CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 24V 50V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 856114 pcs Datablad SMAJ24CA-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 24V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 50V
Spænding - Opdeling (Min) 26.7V Type Zener
Leverandør Device Package SMA (DO-214AC) Serie SMAJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 400W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA
Andre navne 497-12052-2
SMAJ24CA-TR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46A (8/20µs)