SMAJ28CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ28CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMAJ28CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 28V 59V SMA
Dataark: SMAJ28CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMAJ28CA-TR
Varenummer SMAJ28CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 28V 59V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1001009 pcs Datablad SMAJ28CA-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 28V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 59V
Spænding - Opdeling (Min) 31.1V Type Zener
Leverandør Device Package SMA (DO-214AC) Serie SMAJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 400W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA
Andre navne 497-4620-2 Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 39A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Basenummer SMAJ Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SMAJ28CA-QH
SMAJ28CA-QH
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: TVS DIODE 28V 45.4V SMA
På lager: 468082 pcs
Hent: SMAJ28CA-QH.pdf
RFQ
SMAJ28CATR
SMAJ28CATR
producenter: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions