SMAJ30CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ30CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMAJ30CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 30VWM 64.3VC SMA
Dataark: SMAJ30CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMAJ30CA-TR
Varenummer SMAJ30CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 30VWM 64.3VC SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1081205 pcs Datablad SMAJ30CA-TR.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 33.3V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 30V Spænding - Opdeling SMA (DO-214AC)
Type Zener Serie SMAJ, TRANSIL™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 400W Power - Peak Pulse 36A (8/20µs)
Polarisering DO-214AC, SMA Andre navne 497-7447-2
SMAJ30CA-TR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer SMAJ30CA-TR
Beskrivelse TVS DIODE 30VWM 64.3VC SMA Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.3V