SMAJ43CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ43CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMAJ43CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 43V 91V SMA
Dataark: SMAJ43CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMAJ43CA-TR
Varenummer SMAJ43CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 43V 91V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 271714 pcs Datablad SMAJ43CA-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 43V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 91V
Spænding - Opdeling (Min) 47.8V Type Zener
Leverandør Device Package SMA (DO-214AC) Serie SMAJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 400W
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA
Andre navne 497-7893-1 Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Basenummer SMAJ Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SMAJ43CA-QH
SMAJ43CA-QH
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: TVS DIODE 43V 69.4V SMA
På lager: 527617 pcs
Hent: SMAJ43CA-QH.pdf
RFQ
SMAJ43CAHE3/61
SMAJ43CAHE3/61
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AC
På lager: 551124 pcs
Hent: SMAJ43CAHE3/61.pdf
RFQ
SMAJ43CATR
SMAJ43CATR
producenter: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions