SMAJ48CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ48CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMAJ48CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 48V 100V SMA
Dataark: SMAJ48CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMAJ48CA-TR
Varenummer SMAJ48CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 48V 100V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 237276 pcs Datablad SMAJ48CA-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 48V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 100V
Spænding - Opdeling (Min) 53.3V Type Zener
Leverandør Device Package SMA (DO-214AC) Serie SMAJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 400W
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA
Andre navne 497-15657-1 Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23A (8/20µs)