SMAJ6.5A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ6.5A-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMAJ6.5A-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 6.5V 14.5V SMA
Dataark: SMAJ6.5A-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMAJ6.5A-TR
Varenummer SMAJ6.5A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 6.5V 14.5V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1016896 pcs Datablad SMAJ6.5A-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 6.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.5V
Spænding - Opdeling (Min) 7.2V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMA (DO-214AC)
Serie SMAJ, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 400W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA Andre navne 497-7895-2
SMAJ6.5A-TR-ND
SMAJ65ATR
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 160A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -