SMBJ8.5CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMBJ8.5CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMBJ8.5CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 8.5V 19.5V SMB
Dataark: SMBJ8.5CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMBJ8.5CA-TR
Varenummer SMBJ8.5CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 8.5V 19.5V SMB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 892509 pcs Datablad SMBJ8.5CA-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 8.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.4V
Spænding - Opdeling (Min) 9.4V Type Zener
Leverandør Device Package SMB (DO-214AA) Serie SMBJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB
Andre navne 497-7455-2
SMBJ8.5CA-TR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.7A