SMCJ10CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ10CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMCJ10CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 10V 21.7V SMC
Dataark: SMCJ10CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMCJ10CA-TR
Varenummer SMCJ10CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 10V 21.7V SMC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 173658 pcs Datablad SMCJ10CA-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 10V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 21.7V
Spænding - Opdeling (Min) 11.1V Type Zener
Leverandør Device Package SMC Serie SMCJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 461A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -