SMCJ130CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ130CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMCJ130CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 130V 265V SMC
Dataark: SMCJ130CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMCJ130CA-TR
Varenummer SMCJ130CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 130V 265V SMC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 154473 pcs Datablad SMCJ130CA-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 130V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 265V
Spænding - Opdeling (Min) 144V Type Zener
Leverandør Device Package SMC Serie SMCJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 497-16191-1 Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38A (8/20µs)