SMCJ13CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ13CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMCJ13CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 13V 27.2V SMC
Dataark: SMCJ13CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMCJ13CA-TR
Varenummer SMCJ13CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 13V 27.2V SMC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 432481 pcs Datablad SMCJ13CA-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 13V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 27.2V
Spænding - Opdeling (Min) 14.4V Type Zener
Leverandør Device Package SMC Serie SMCJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 368A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -