SMCJ188A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ188A-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMCJ188A-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 188V 388V SMC
Dataark: SMCJ188A-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMCJ188A-TR
Varenummer SMCJ188A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 188V 388V SMC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 521773 pcs Datablad SMCJ188A-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 188V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 388V
Spænding - Opdeling (Min) 209V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMC
Serie SMCJ, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 26A (8/20µs)