SMCJ48CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ48CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMCJ48CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 48V 100V SMC
Dataark: SMCJ48CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMCJ48CA-TR
Varenummer SMCJ48CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 48V 100V SMC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 433603 pcs Datablad SMCJ48CA-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 48V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 100V
Spænding - Opdeling (Min) 53.3V Type Zener
Leverandør Device Package SMC Serie SMCJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 497-6522-2
SMCJ48CA-TR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A (8/20µs)