SMCJ70CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ70CA-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMCJ70CA-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 70V 146V SMC
Dataark: SMCJ70CA-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMCJ70CA-TR
Varenummer SMCJ70CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 70V 146V SMC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 603536 pcs Datablad SMCJ70CA-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 70V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 146V
Spænding - Opdeling (Min) 77.8V Type Zener
Leverandør Device Package SMC (DO-214AB) Serie SMCJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 497-15790-2
SMCJ70CA-TR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69A (8/20µs)