T1050H-6I
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T1050H-6I Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: T1050H-6I
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
Dataark: T1050H-6I.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for T1050H-6I
Varenummer T1050H-6I Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 113752 pcs Datablad T1050H-6I.pdf
Spænding - Off State 600V Spænding - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1V
Triac Type Alternistor - Snubberless Leverandør Device Package TO-220AB
Serie Snubberless™ Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-220-3 Andre navne 497-7628-5
T1050H-6I-ND
T1050H6I
Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 10A Through Hole TO-220AB Nuværende - On State (Det (RMS)) (Max) 10A
Nuværende - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 100A, 105A Nuværende - Hold (Ih) (Max) 75mA
Nuværende - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA Konfiguration Single