T405-600B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T405-600B-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: T405-600B-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TRIAC SENS GATE 600V 4A DPAK
Dataark: 1.T405-600B-TR.pdf2.T405-600B-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for T405-600B-TR
Varenummer T405-600B-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TRIAC SENS GATE 600V 4A DPAK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 92140 pcs Datablad 1.T405-600B-TR.pdf2.T405-600B-TR.pdf
Spænding - Off State 600V Spænding - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Type Logic - Sensitive Gate Leverandør Device Package DPAK
Serie - Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Andre navne 497-2505-1
Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Surface Mount DPAK Nuværende - On State (Det (RMS)) (Max) 4A
Nuværende - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 30A, 31A Nuværende - Hold (Ih) (Max) 10mA
Nuværende - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA Konfiguration Single