T810-600G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T810-600G-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: T810-600G-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TRIAC SENS GATE 600V 8A D2PAK
Dataark: T810-600G-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for T810-600G-TR
Varenummer T810-600G-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TRIAC SENS GATE 600V 8A D2PAK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 119587 pcs Datablad T810-600G-TR.pdf
Spænding - Off State 600V Spænding - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Type Logic - Sensitive Gate Leverandør Device Package D2PAK
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Andre navne 497-6597-2
T810-600G-TR-ND
T810600GTR
Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Surface Mount D2PAK Nuværende - On State (Det (RMS)) (Max) 8A
Nuværende - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 84A Nuværende - Hold (Ih) (Max) 15mA
Nuværende - Gate Trigger (Igt) (Max) 10mA Konfiguration Single