T835-600B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T835-600B-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: T835-600B-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A DPAK
Dataark: T835-600B-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for T835-600B-TR
Varenummer T835-600B-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A DPAK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 187911 pcs Datablad T835-600B-TR.pdf
Spænding - Off State 600V Spænding - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Type Alternistor - Snubberless Leverandør Device Package DPAK
Serie Snubberless™ Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Andre navne 497-3270-2
T835600BTR
Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Surface Mount DPAK Nuværende - On State (Det (RMS)) (Max) 8A
Nuværende - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 84A Nuværende - Hold (Ih) (Max) 35mA
Nuværende - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA Konfiguration Single