VN1160TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN1160TR-E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VN1160TR-E
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC OFF-LINE CONVERTER 60V DPAK
Dataark: VN1160TR-E.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for VN1160TR-E
Varenummer VN1160TR-E Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC OFF-LINE CONVERTER 60V DPAK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 147553 pcs Datablad VN1160TR-E.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) 9 V ~ 16 V Spænding - Opdeling -