VN5160S-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5160S-E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VN5160S-E
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC DRIVER HIGHSIDE AUTO 8-SOIC
Dataark: VN5160S-E.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for VN5160S-E
Varenummer VN5160S-E Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC DRIVER HIGHSIDE AUTO 8-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 161124 pcs Datablad VN5160S-E.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Spænding - Belastning 4.5 V ~ 36 V
Switch Type General Purpose Leverandør Device Package 8-SO
Serie VIPower™ Rds On (Typ) 160 mOhm (Max)
Forhold - Indgang: Output 1:1 Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type N-Channel
Output Configuration High Side Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ)
Antal udgange 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade On/Off
Input Type Non-Inverting Funktioner Auto Restart
Fejlbeskyttelse Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Nuværende - Output (Max) 3.8A
Basenummer VN5160
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
VN519
VN519
producenter: Bel
Beskrivelse: CONN N TYPE PLUG STR
På lager: 13519 pcs
Hent:
RFQ
VN5050J-E
VN5050J-E
producenter: STMicroelectronics
Beskrivelse: IC DRVR HIGHSIDE AUTO PWRSSO-12
På lager: 107195 pcs
Hent: VN5050J-E.pdf
RFQ
VN511
VN511
producenter: Bel
Beskrivelse: CONN N TYPE JACK STR
Hent:
VN513
VN513
Beskrivelse: CONN N TYPE JACK STR 50OHM SOLDR