VN5E016AH-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E016AH-E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VN5E016AH-E
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC DVR SWITCH HI SIDE SGL HPAK-6
Dataark: VN5E016AH-E.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for VN5E016AH-E
Varenummer VN5E016AH-E Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC DVR SWITCH HI SIDE SGL HPAK-6 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 78262 pcs Datablad VN5E016AH-E.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Spænding - Belastning 4.5 V ~ 28 V
Switch Type General Purpose Leverandør Device Package 6-HPAK
Serie VIPower™ Rds On (Typ) 16 mOhm (Max)
Forhold - Indgang: Output 1:1 Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-252-7, DPak (6 Leads + Tab) Output Type N-Channel
Output Configuration High Side Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ)
Antal udgange 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade On/Off
Input Type Non-Inverting Funktioner Auto Restart
Fejlbeskyttelse Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Nuværende - Output (Max) 54A