VNB35N07TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB35N07TR-E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VNB35N07TR-E
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse MOSFET OMNIFET 70V 35A D2PAK
Dataark: VNB35N07TR-E.pdf
  • Besked
Specifikationer for VNB35N07TR-E
Varenummer VNB35N07TR-E Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse MOSFET OMNIFET 70V 35A D2PAK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37706 pcs Datablad VNB35N07TR-E.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Spænding - Belastning 55V (Max)
Switch Type General Purpose Leverandør Device Package D2PAK
Serie OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 28 mOhm (Max)
Input Type Non-Inverting Funktioner Status Flag
Fejlbeskyttelse Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Nuværende - Output (Max) 25A