VND5160J-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND5160J-E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VND5160J-E
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC DRVR HISIDE 2CH POWERSSO12
Dataark: VND5160J-E.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for VND5160J-E
Varenummer VND5160J-E Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC DRVR HISIDE 2CH POWERSSO12 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 95995 pcs Datablad VND5160J-E.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Spænding - Belastning 4.5 V ~ 36 V
Switch Type General Purpose Leverandør Device Package PowerSSO-12™
Serie VIPower™ Rds On (Typ) 160 mOhm (Max)
Forhold - Indgang: Output 1:1 Emballage Tube
Pakke / tilfælde PowerSSO-12 Output Type N-Channel
Output Configuration High Side Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ)
Antal udgange 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade On/Off
Input Type Non-Inverting Funktioner Auto Restart, Status Flag
Fejlbeskyttelse Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Nuværende - Output (Max) 3.5A