VND5E050K-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND5E050K-E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VND5E050K-E
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC SW M0-5 2CH 27A DGTL PWRSSO24
Dataark: VND5E050K-E.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1225 pcs
  • Besked
Specifikationer for VND5E050K-E
Varenummer VND5E050K-E Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC SW M0-5 2CH 27A DGTL PWRSSO24 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51290 pcs Datablad VND5E050K-E.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Spænding - Belastning 4.5 V ~ 28 V
Switch Type General Purpose Leverandør Device Package PowerSSO-24
Serie VIPower™ Rds On (Typ) 50 mOhm (Max)
Forhold - Indgang: Output 1:1 Emballage Tube
Pakke / tilfælde PowerSSO-24 Output Type N-Channel
Output Configuration High Side Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ)
Antal udgange 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade On/Off
Input Type Non-Inverting Funktioner Auto Restart
Fejlbeskyttelse Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Nuværende - Output (Max) 19A