VNLD5300TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNLD5300TR-E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VNLD5300TR-E
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC DVR LOW-SIDE 2CH DGTL 8SOIC
Dataark: VNLD5300TR-E.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for VNLD5300TR-E
Varenummer VNLD5300TR-E Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC DVR LOW-SIDE 2CH DGTL 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 84248 pcs Datablad VNLD5300TR-E.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Spænding - Belastning 36V (Max)
Switch Type General Purpose Leverandør Device Package 8-SO
Serie OMNIFET III™, VIPower™ Rds On (Typ) 300 mOhm
Forhold - Indgang: Output 1:1 Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type N-Channel
Output Configuration Low Side Andre navne 497-14324-1
Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ) Antal udgange 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade On/Off Input Type Non-Inverting
Nuværende - Output (Max) 2A