FJH-10-R-03.75-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FJH-10-R-03.75-4
Producent / Mærke: Samtec, Inc.
Produkt beskrivelse .5MM FLEX CABLE JUMPER
Dataark: 1.FJH-10-R-03.75-4.pdf2.FJH-10-R-03.75-4.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for FJH-10-R-03.75-4
Varenummer FJH-10-R-03.75-4 Fabrikant Samtec, Inc.
Beskrivelse .5MM FLEX CABLE JUMPER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33841 pcs Datablad 1.FJH-10-R-03.75-4.pdf2.FJH-10-R-03.75-4.pdf
Serie * Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Position Cable
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
FJH-10-R-04.20-4
FJH-10-R-04.20-4
producenter: Samtec, Inc.
Beskrivelse: .5MM FLEX CABLE JUMPER
På lager: 34683 pcs
Hent: FJH-10-R-04.20-4.pdf
RFQ
producenter: Samtec, Inc.
Beskrivelse: CABLE FFC 10POS 0.50MM 4"