IDSS-14-D-22.00-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IDSS-14-D-22.00-R
Producent / Mærke: Samtec, Inc.
Produkt beskrivelse CABLE ASSEM 14POS
Dataark: 1.IDSS-14-D-22.00-R.pdf2.IDSS-14-D-22.00-R.pdf3.IDSS-14-D-22.00-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for IDSS-14-D-22.00-R
Varenummer IDSS-14-D-22.00-R Fabrikant Samtec, Inc.
Beskrivelse CABLE ASSEM 14POS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Anvendelse - Afskærmning Unshielded
Serie IDSS Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Kabel 0.100" (2.54mm) Antal rækker 1
Antal positioner 14 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Længde 1.83' (558.80mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 1.83' (558.80mm)