TCSD-07-D-08.75-01-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TCSD-07-D-08.75-01-R
Producent / Mærke: Samtec, Inc.
Produkt beskrivelse 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for TCSD-07-D-08.75-01-R
Varenummer TCSD-07-D-08.75-01-R Fabrikant Samtec, Inc.
Beskrivelse 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9421 pcs Datablad
Anvendelse - Afskærmning Unshielded
Serie Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kabel 0.039" (1.00mm) Antal rækker 2
Antal positioner 14 Længde 0.729' (222.25mm, 8.75")
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.729' (222.25mm, 8.75") Kontakt Afslut tykkelse 30.0µin (0.76µm)