DP1205C915LF
SemtechSemtech
DP1205C915LF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DP1205C915LF
Producent / Mærke: Semtech
Produkt beskrivelse RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for DP1205C915LF
Varenummer DP1205C915LF Fabrikant Semtech
Beskrivelse RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2701 pcs Datablad
Spænding - Supply 2.4 V ~ 3.6 V Udnyttet IC / Del XE1205
Serie - Serielle grænseflader SPI
Følsomhed -118dBm RF familie / standard General ISM < 1GHz
protokol - Power - Output 15dBm
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Module
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Modulation -
Hukommelsesstørrelse - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Frekvens 915MHz Datahastighed 152.3kbps
Nuværende - Overførsel 33mA ~ 62mA Nuværende - Modtagelse 14mA