LC04-12.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LC04-12.TBT
Producent / Mærke: Semtech
Produkt beskrivelse TVS DIODE 12V 24V 16SO
Dataark: LC04-12.TBT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LC04-12.TBT
Varenummer LC04-12.TBT Fabrikant Semtech
Beskrivelse TVS DIODE 12V 24V 16SO Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23444 pcs Datablad LC04-12.TBT.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 12V (Max) Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 24V
Spænding - Opdeling (Min) 13.3V Type Zener
Leverandør Device Package 16-SOIC Serie -
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andre navne LC04-12.TBTTR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens 15pF @ 1MHz Tovejskanaler 4