RCLAMP1502B.TCT
SemtechSemtech
RCLAMP1502B.TCT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RCLAMP1502B.TCT
Producent / Mærke: Semtech
Produkt beskrivelse TVS DIODE 15V 40V SC75
Dataark: RCLAMP1502B.TCT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RCLAMP1502B.TCT
Varenummer RCLAMP1502B.TCT Fabrikant Semtech
Beskrivelse TVS DIODE 15V 40V SC75 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 252250 pcs Datablad RCLAMP1502B.TCT.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 15V (Max) Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 40V
Spænding - Opdeling (Min) 16.7V Envejs kanaler 2
Type Zener Leverandør Device Package SC-75 (SOT523)
Serie RailClamp® Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 200W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde SOT-523 Andre navne RCLAMP1502B.TCTTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens 1.5pF @ 1MHz