S1KW80KA-5
SemtechSemtech
Semtech
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1KW80KA-5
Producent / Mærke: Semtech
Produkt beskrivelse DIODE GEN PURP 80KV 1.5A MODULE
Dataark: S1KW80KA-5.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 62 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 62 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1KW80KA-5
Varenummer S1KW80KA-5 Fabrikant Semtech
Beskrivelse DIODE GEN PURP 80KV 1.5A MODULE Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 62 pcs Datablad S1KW80KA-5.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 80V @ 1.5A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 80000V
Leverandør Device Package - Fart Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie - Reverse Recovery Time (trr) 2µs
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Module
Driftstemperatur - Junction -55°C ~ 150°C Monteringstype Chassis Mount
Diodetype Standard Detaljeret beskrivelse Diode Standard 80000V 1.5A Chassis Mount
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 1mA @ 80000V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 1.5A