SC32300AULTRC
SemtechSemtech
Semtech
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC32300AULTRC
Producent / Mærke: Semtech
Produkt beskrivelse MOTOR FET DRIVER W/ 5V LDO
Dataark: SC32300AULTRC.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC32300AULTRC
Varenummer SC32300AULTRC Fabrikant Semtech
Beskrivelse MOTOR FET DRIVER W/ 5V LDO Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 283773 pcs Datablad SC32300AULTRC.pdf
Serie * Detaljeret beskrivelse Driver
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SC324NG
SC324NG
producenter: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beskrivelse: IC OPAMP 14DIP
På lager: 5233 pcs
Hent:
RFQ
SC324DR2G
SC324DR2G
Beskrivelse: IC OPAMP 14SOIC
På lager: 349021 pcs
Hent:
RFQ
SC32-6R8
SC32-6R8
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 1.02A 232 MOHM
Hent: SC32-6R8.pdf
SC32B-100
SC32B-100
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 1A 230 MOHM SMD
Hent: SC32B-100.pdf
SC32300BULTRC
SC32300BULTRC
producenter: Semtech
Beskrivelse: MOTOR FET DRIVER W/ 3.3V LDO
Hent: SC32300BULTRC.pdf
SC32-681
SC32-681
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 110MA 22.7 OHM
Hent: SC32-681.pdf
SC324ADR2G
SC324ADR2G
Beskrivelse: IC OPAMP 14SOIC
SC3203SETRC
SC3203SETRC
producenter: Semtech
Beskrivelse: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC
Hent: SC3203SETRC.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 310MA 2.45 OHM
Hent: SC32-820.pdf
SC32B-101
SC32B-101
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 320MA 2.2 OHM
Hent: SC32B-101.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 330MA 2.3 OHM SMD
SC32-8R2
SC32-8R2
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 900MA 285 MOHM