SCH20000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCH20000
Producent / Mærke: Semtech
Produkt beskrivelse DIODE GP 20KV 500MA AXIAL
Dataark: SCH20000.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 374 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 374 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCH20000
Varenummer SCH20000 Fabrikant Semtech Corporation
Beskrivelse DIODE GP 20KV 500MA AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 374 pcs Datablad SCH20000.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) Standard Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 500mA
Spænding - Opdeling - Serie -
RoHS Status Bulk Reverse Recovery Time (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Modstand @ Hvis, F - Polarisering Axial
Driftstemperatur - Junction 5µs Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer SCH20000
Udvidet beskrivelse Diode Standard 20000V (20kV) 500mA Through Hole Diode Konfiguration 1µA @ 20000V
Beskrivelse DIODE GP 20KV 500MA AXIAL Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 20V @ 1A
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode) 20000V (20kV) Kapacitans @ Vr, F -55°C ~ 150°C