SCHJ37.5K
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCHJ37.5K
Producent / Mærke: Semtech
Produkt beskrivelse DIODE GEN PURP 37.5KV 50MA AXIAL
Dataark: SCHJ37.5K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 360 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 360 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCHJ37.5K
Varenummer SCHJ37.5K Fabrikant Semtech Corporation
Beskrivelse DIODE GEN PURP 37.5KV 50MA AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 360 pcs Datablad SCHJ37.5K.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) Standard Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 50mA
Spænding - Opdeling - Serie -
RoHS Status Bulk Reverse Recovery Time (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Modstand @ Hvis, F - Polarisering Axial
Driftstemperatur - Junction 2.5µs Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer SCHJ37.5K
Udvidet beskrivelse Diode Standard 37500V (37.5kV) 50mA Through Hole Diode Konfiguration 1µA @ 37500V
Beskrivelse DIODE GEN PURP 37.5KV 50MA AXIAL Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 50V @ 100mA
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode) 37500V (37.5kV) Kapacitans @ Vr, F -55°C ~ 150°C