XM1283C433XE1
SemtechSemtech
XM1283C433XE1 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: XM1283C433XE1
Producent / Mærke: Semtech
Produkt beskrivelse RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA
Dataark: XM1283C433XE1.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for XM1283C433XE1
Varenummer XM1283C433XE1 Fabrikant Semtech
Beskrivelse RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4084 pcs Datablad XM1283C433XE1.pdf
Spænding - Supply 2.4V Udnyttet IC / Del XE1283
Serie TrueRF™ Serielle grænseflader SPI
Følsomhed -113dBm RF familie / standard General ISM < 1GHz
protokol - Power - Output 15dBm
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Module
Driftstemperatur - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Modulation FSK
Hukommelsesstørrelse - Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvens 433MHz Datahastighed 152.3kbps
Nuværende - Overførsel - Nuværende - Modtagelse 14mA
Antenne Type Not Included, RP-SMA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
XM1203FC915XE1
XM1203FC915XE1
producenter: Semtech
Beskrivelse: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA