GM1JV35221AE
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GM1JV35221AE
Producent / Mærke: Sharp Microelectronics
Produkt beskrivelse LED AMBER 1608 SMD
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for GM1JV35221AE
Varenummer GM1JV35221AE Fabrikant Sharp Microelectronics
Beskrivelse LED AMBER 1608 SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2717 pcs Datablad
Bølgelængde - Peak - Bølgelængde - Dominant -
Spænding - Videresend (Vf) (Typ) - Synsvinkel -
Leverandør Device Package 1608 Størrelse / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Rating -
Lens gennemsigtighed - Linseformat / størrelse -
Objektivfarve - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde (Max) 0.35mm Funktioner -