GM5HY95200A
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GM5HY95200A
Producent / Mærke: Sharp Microelectronics
Produkt beskrivelse LED YELLOW 3528 SMD
Dataark: GM5HY95200A.pdf
  • Besked
Specifikationer for GM5HY95200A
Varenummer GM5HY95200A Fabrikant Sharp Microelectronics
Beskrivelse LED YELLOW 3528 SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5260 pcs Datablad GM5HY95200A.pdf
Bølgelængde - Peak 585nm Bølgelængde - Dominant -
Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 2V Synsvinkel -
Leverandør Device Package 3528 Størrelse / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2-PLCC Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Rating 20mcd
Lens gennemsigtighed - Linseformat / størrelse Round with Flat Top, 2.40mm
Objektivfarve - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde (Max) 1.90mm Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Yellow LED Indication - Discrete 2V 2-PLCC Nuværende - Test 20mA