GM5ZS03200Z
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GM5ZS03200Z
Producent / Mærke: Sharp Microelectronics
Produkt beskrivelse LED ORANGE CLEAR CHIP T/H
Dataark: GM5ZS03200Z.pdf
  • Besked
Specifikationer for GM5ZS03200Z
Varenummer GM5ZS03200Z Fabrikant Sharp Microelectronics
Beskrivelse LED ORANGE CLEAR CHIP T/H Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5240 pcs Datablad GM5ZS03200Z.pdf
Bølgelængde - Peak 609nm Bølgelængde - Dominant 605nm
Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 2.2V Synsvinkel 120°
Leverandør Device Package Chip LED Størrelse / Dimension 6.00mm L x 5.00mm W
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 4-DIP (0.200", 5.08mm) Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Rating 700mcd
Lens gennemsigtighed Clear Linseformat / størrelse Round with Flat Top, 3.20mm
Objektivfarve Colorless Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde (Max) 2.65mm Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Orange 605nm LED Indication - Discrete 2.2V 4-DIP (0.200", 5.08mm) Nuværende - Test 60mA