SIT1618BEF2-33S
SiTimeSiTime
SiTime
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SIT1618BEF2-33S
Producent / Mærke: SiTime
Produkt beskrivelse OSC MEMS
Dataark: 1.SIT1618BEF2-33S.pdf2.SIT1618BEF2-33S.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for SIT1618BEF2-33S
Varenummer SIT1618BEF2-33S Fabrikant SiTime
Beskrivelse OSC MEMS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8114 pcs Datablad 1.SIT1618BEF2-33S.pdf2.SIT1618BEF2-33S.pdf
Spænding - Supply 3.3V Type XO (Standard)
Spredt spektrum båndbredde - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT1618B Vurderinger -
Produktion LVCMOS, LVTTL Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.030" (0.76mm)
Fungere Standby Frekvensstabilitet (i alt) -
Frekvensstabilitet ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm Detaljeret beskrivelse XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
Strøm - Forsyning (Max) 4.7mA Strøm - Forsyning (Deaktiver) (Max) 8.5µA
Base Resonator MEMS Tilgængeligt frekvensområde 7.3728MHz ~ 48MHz