SIT8918BEB2-33S
Produkt oversigt
Varenummer: SIT8918BEB2-33S
Producent / Mærke: SiTime
Produkt beskrivelse OSC MEMS
Dataark: 1.SIT8918BEB2-33S.pdf2.SIT8918BEB2-33S.pdf
  • Besked
Specifikationer for SIT8918BEB2-33S
Varenummer SIT8918BEB2-33S Fabrikant SiTime
Beskrivelse OSC MEMS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9432 pcs Datablad 1.SIT8918BEB2-33S.pdf2.SIT8918BEB2-33S.pdf
Spænding - Supply 3.3V Type XO (Standard)
Spredt spektrum båndbredde - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT8918B Vurderinger -
Produktion LVCMOS Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.032" (0.80mm)
Fungere Standby Frekvensstabilitet (i alt) -
Frekvensstabilitet ±20ppm Detaljeret beskrivelse XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
Strøm - Forsyning (Max) 4.7mA Strøm - Forsyning (Deaktiver) (Max) 8.5µA
Base Resonator MEMS Tilgængeligt frekvensområde 1MHz ~ 110MHz