SIT9005ACT2D-18SC
Produkt oversigt
Varenummer: SIT9005ACT2D-18SC
Producent / Mærke: SiTime
Produkt beskrivelse OSC MEMS
Dataark: SIT9005ACT2D-18SC.pdf
  • Besked
Specifikationer for SIT9005ACT2D-18SC
Varenummer SIT9005ACT2D-18SC Fabrikant SiTime
Beskrivelse OSC MEMS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14944 pcs Datablad SIT9005ACT2D-18SC.pdf
Spænding - Supply 1.8V Type SSXO
Spredt spektrum båndbredde -0.78%, Down Spread Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SIT9005 Vurderinger -
Produktion LVCMOS Driftstemperatur -20°C ~ 70°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.030" (0.76mm)
Fungere Standby Frekvensstabilitet (i alt) -
Frekvensstabilitet ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Detaljeret beskrivelse SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
Strøm - Forsyning (Max) 5.5mA Strøm - Forsyning (Deaktiver) (Max) 1.5µA
Base Resonator MEMS Tilgængeligt frekvensområde 1MHz ~ 141MHz