SIT9005ACT7G-25DF
Produkt oversigt
Varenummer: SIT9005ACT7G-25DF
Producent / Mærke: SiTime
Produkt beskrivelse OSC MEMS
Dataark: SIT9005ACT7G-25DF.pdf
  • Besked
Specifikationer for SIT9005ACT7G-25DF
Varenummer SIT9005ACT7G-25DF Fabrikant SiTime
Beskrivelse OSC MEMS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13476 pcs Datablad SIT9005ACT7G-25DF.pdf
Spænding - Supply 2.5V Type SSXO
Spredt spektrum båndbredde -1.55%, Down Spread Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serie SIT9005 Vurderinger -
Produktion LVCMOS Driftstemperatur -20°C ~ 70°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.030" (0.76mm)
Fungere - Frekvensstabilitet (i alt) -
Frekvensstabilitet ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Detaljeret beskrivelse SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Strøm - Forsyning (Max) 6.5mA Base Resonator MEMS
Tilgængeligt frekvensområde 1MHz ~ 141MHz