SIT9005ACT7H-18DM
Produkt oversigt
Varenummer: SIT9005ACT7H-18DM
Producent / Mærke: SiTime
Produkt beskrivelse OSC MEMS
Dataark: SIT9005ACT7H-18DM.pdf
  • Besked
Specifikationer for SIT9005ACT7H-18DM
Varenummer SIT9005ACT7H-18DM Fabrikant SiTime
Beskrivelse OSC MEMS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12787 pcs Datablad SIT9005ACT7H-18DM.pdf
Spænding - Supply 1.8V Type SSXO
Spredt spektrum båndbredde ±1.67%, Center Spread Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serie SIT9005 Vurderinger -
Produktion LVCMOS Driftstemperatur -20°C ~ 70°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.030" (0.76mm)
Fungere - Frekvensstabilitet (i alt) -
Frekvensstabilitet ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Detaljeret beskrivelse SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Strøm - Forsyning (Max) 5.5mA Base Resonator MEMS
Tilgængeligt frekvensområde 1MHz ~ 141MHz