8D517F26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 8D517F26PA
Producent / Mærke: Souriau Connection Technology
Produkt beskrivelse 8D 26C 26#20 PIN PLUG
Dataark: 1.8D517F26PA.pdf2.8D517F26PA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 8D517F26PA
Varenummer 8D517F26PA Fabrikant Souriau Connection Technology
Beskrivelse 8D 26C 26#20 PIN PLUG Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1442 pcs Datablad 1.8D517F26PA.pdf2.8D517F26PA.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Crimp
Afskærmning Shielded Shell Størrelse, MIL -
Shell Størrelse - Indsæt 17-26 Shell Materiale Aluminum
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Emballage Bulk Andre navne 1792-8912
Orientering A Driftstemperatur -65°C ~ 200°C
Antal positioner 26 Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Monteringsfunktion - Materiale Brandbarhed Rating -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indsæt materiale Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Funktioner Coupling Nut
Fastgørelsestype Threaded Detaljeret beskrivelse 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Nuværende vurdering 7.5A Kontaktmateriale Copper Alloy