8D717F26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 8D717F26PA
Producent / Mærke: Souriau Connection Technology
Produkt beskrivelse 8D 26C 26#20 PIN J/N
Dataark: 1.8D717F26PA.pdf2.8D717F26PA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 8D717F26PA
Varenummer 8D717F26PA Fabrikant Souriau Connection Technology
Beskrivelse 8D 26C 26#20 PIN J/N Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1155 pcs Datablad 1.8D717F26PA.pdf2.8D717F26PA.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Crimp
Afskærmning Shielded Shell Størrelse, MIL -
Shell Størrelse - Indsæt 17-26 Shell Materiale Aluminum
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Emballage Bulk Andre navne 1792-12908
Orientering A Driftstemperatur -65°C ~ 200°C
Antal positioner 26 Monteringstype Panel Mount
Monteringsfunktion Bulkhead - Front Side Nut Materiale Brandbarhed Rating -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indsæt materiale Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Funktioner -
Fastgørelsestype Threaded Detaljeret beskrivelse 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Nuværende vurdering 7.5A Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontakt Afslut tykkelse - Parring - Kontakt Afslut - Parring Gold
Tilslutningstype Receptacle, Male Pins Farve Silver
Kabelåbning - Backshell Materiale, Plating -
Applikationer Aviation, Marine, Military
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
8D717F26PN-LC
8D717F26PN-LC
producenter: Souriau Connection Technology
Beskrivelse: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
På lager: 1644 pcs
Hent: 8D717F26PN-LC.pdf
RFQ
8D717F26PA-LC
8D717F26PA-LC