8LT717F26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 8LT717F26PA
Producent / Mærke: Souriau Connection Technology
Produkt beskrivelse 8LT 26C 26#20 PIN J/N
Dataark: 8LT717F26PA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 8LT717F26PA
Varenummer 8LT717F26PA Fabrikant Souriau Connection Technology
Beskrivelse 8LT 26C 26#20 PIN J/N Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1128 pcs Datablad 8LT717F26PA.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Crimp
Afskærmning Shielded Shell Størrelse, MIL -
Shell Størrelse - Indsæt 17-26 Shell Materiale Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Emballage Bulk Andre navne 1792-22325
Orientering A Driftstemperatur -65°C ~ 200°C
Antal positioner 26 Monteringstype Panel Mount
Monteringsfunktion Bulkhead - Front Side Nut Materiale Brandbarhed Rating -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indsæt materiale Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Funktioner -
Fastgørelsestype Bayonet Lock Detaljeret beskrivelse 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Nuværende vurdering 7.5A Kontaktmateriale Copper Alloy